4. 9. - Zahájení školního roku |
11. 9. od 8:00 – Fotografování prvňáčků |
11. 9. – EVVO program - ZOO Brno: Jedna bába povídala, 3.B |
12. 9. – EVVO program - ZOO Brno: Jedna bába povídala, 3.A |
13. 9. – EVVO program - ZOO Brno: Jedna bába povídala, 3.C |
16.-22. 9. – Výjezd deváťáků do Anglie |
25. 9. – Dinopark Vyškov, 2. třídy |
26. 9. – SBOŠ: futsalový turnaj 1. st., výběr žáků, ZŠ Svážná |
27. 9. – SBOŠ: futsalový turnaj 2. st., výběr žáků, ZŠ Svážná |
Školní družina |
Podzim v PP Horákův žleb |
2. 10. – EVVO program: Rezekvítek – Lesobádání, 5.B |
2. 10. – EVVO program: Bystrouška – Rok v přírodě, 2.A |
3. 10. – EVVO program: Bystrouška – Rok v přírodě, 2.B |
4. 10. – EVVO program: Rezekvítek – Lesobádání, 5.A |
4.-6. 10. – Adaptační pobyt 6. tříd, Nesměř |
9. 10. – EVVO program: Rezekvítek – Lesobádání, 5.C |
10. 10. – EVVO program: Bystrouška – Rok v přírodě, 1.B |
10. 10. – Pěvecké pásmo (HV soutěž), 1. stupeň |
11. 10. od 8:00 – Vánoční fotografování žáků - 1. část |
11. 10. – EVVO program: Bystrouška – Rok v přírodě, 2.C |
17. 10. v 17:00 – Pasování prvňáčků, Katolický dům |
18. 10. od 8:00 – Vánoční fotografování žáků - 2. část |
20. 10. – Dopravní hřiště Komín, 4.A a 4.B |
20. 10. – EVVO program: ZOO Brno – Čím se živí?, 6.A |
24. 10. – EVVO program: Bioskop - Geovědy aneb cesta za poznáním neživé přírody, 9.A |
24. 10. – EVVO program: Bystrouška - Světem zvířat, 1.D |
25. 10. – Dopravní hřiště Komín, 4.C |
30. 10. – EVVO program: ZOO Brno – Čím se živí?, 6.B |
31. 10. - Halloween – projekt AJ, výuka dle rozvrhu |
Školní kolo výtvarné soutěže |
Školní družina |
Výzdoba výstavy zahrádkářů |
2. 11. – EVVO program: ZOO Brno – Čím se živí?, 6.C |
3. 11. – EVVO program: ZOO Brno – Poznáváme společně plazy a obojživelníky, 7.A |
3. 11. – EVVO program: Bystrouška – Lesní království, 1.C |
3. 11. – Školní kolo ve šplhu |
4. 11. – Podzimní deskohraní |
6. 11. – EVVO program: ZOO Brno – Poznáváme společně plazy a obojživelníky, 7.B |
6. 11. – AŠSK florbal, výběr žáků 2. stupně |
6.-16. 11. - Bobřík informatiky |
7. 11. – ČEPS CUP – florbal, výběr žáků 1. stupně |
13. 11. – EVVO program: ZOO Brno – Naši savci, 8.A |
14. 11. – EVVO program: ZOO Brno – Naši savci, 8.B |
16. 11. - Den nekuřáků |
21. 11. – EVVO program: Bioskop - Geovědy aneb cesta za poznáním neživé přírody, 9.B |
25. 11. - Rozsvícení vánočního stromu, školní sbor |
Pěvecká soutěž pro 1. stupeň |
28. 11. – EVVO program: Bystrouška – Vánoce, 1.A |
Školní družina |
1. 11. Halloweenské odpoledne |
Svatomartinská tradice |
Vánoční výzdoba |
4. 12. – EVVO program: Rezekvítek – Půda základ života, 4.B |
5. 12. – Mikulášský den plný her |
6. 12. – Mistrovství Brna v přehazované, výběr žáků 5. tříd |
6. 12. – Koncert ZUŠ Fr. Jílka |
9. 12. – Vánoční dílničky – akce pro veřejnost |
11. 12. – PPP Sládkova, 8.B |
12. 12. – Plavecké závody, výběr žáků 1. stupně, Lužánky |
14. 12. - Preventivní program „Intimita, sex a vztahy“, 9. třídy |
17. 12. – EVVO program: Rezekvítek – Půda základ života, 4.A+4.C |
20. 12. – Planeta Země, Kambodža, 5. a 6. třídy |
Školní družina |
Výlet do Dolních Kounic za Mikulášem a čertem |
Mikulášské pečení (akce pro rodiče a děti) |
Vánoční výzdoba MMB |
3. 1. – Sportovní den |
22. 1. - Preventivní program – Alkohol, nikotin, marihuana, 7. třídy |
24. 1. - Workshop KJM Bystrc, 1. + 2. VH, 9. A |
24. 1. - Divadlo, ZŠ Vejrostova, 1. A |
24. 1. - Workshop KJM Bystrc, 1. + 2. VH, 9. A |
26. 1. - Projekt Esport, 5. třídy, 4. + 5. VH |
31. 1. - Vydání výpisu z vysvědčení |
Školní družina |
Pololetní oslava vysvědčení |
1. 3. – EVVO program: ZOO Brno – Zvířata v ohrožení, 5.A |
3. 3. - Zimní turnaj ve stolním tenisu – akce pro veřejnost |
5. 3. – EVVO program: ZOO Brno – Zvířata v ohrožení, 5.B |
6. 3. – Fotografování ke Dni matek |
8. 3. – Recitační soutěž, městské kolo, výběr žáků |
8. 3. – KJM Bystrc, 7. třídy |
12. 3. – Den otevřených dveří, 9:00-11:30 - možnost nahlédnout do výuky, 15:00-16:30 - možnost prohlédnout si ŠD a budovu školy na ulici Otevřená |
12. 3. – EVVO program: Bystrouška – Velikonoce, 2.A |
14. 3. – EVVO program: Bystrouška – Velikonoce, 2.B |
14. 3. – Preventivní program "Dobrodružství dospívání", 5. třídy |
15. 3. – EVVO program: Bystrouška – Velikonoce, 2.C |
15. 3. – Kino Lucerna, Jeden svět, 7. třídy |
16. 3. – Jarní dílničky – akce pro širokou veřejnost |
18. 3. - Jeden svět, CVČ Legato, 8. třídy |
19. 3. – EVVO program: ZOO Brno – Zvířata v ohrožení, 5.C |
21. 3. - Obvodní kolo ve vybíjené, ZŠ Pavlovská, výběr žáků |
21. 3. - Ekoden + Den vody |
22. 3. – EVVO program: ZOO Brno – Stopujeme zvířátka, 1.C |
22. 3. - Ples deváťáků |
22. 3. - Matematický klokan |
25. 3. - Šplh, obvodní kolo, výběr žáků, ZŠ Bosonožská |
18.-22. 3. - Pythagoriáda |
Literární soutěž pro 2. stupeň |
Školní družina |
Měsíc knihy – návštěva v knihovně |
Den vody Helenčina studánka – turistická vycházka |