Rozloučení s páťáky |
Letní florbalový turnaj |
Prvňáci v oboře Holedná |
Otevřená zahrada - 4.B |
Vaření - Piknik 5.B |
Janáčkovo divadlo - Příběhy lišky Bystroušky |
Turnaj ve stolním tenise |
Minifotbal s hejtmanem |
Atletika 1.-2.třída |
Hvězdné odpoledne |
Vida! centrum |
Tvořivá výchova v 5.B - Vaření |
Vystoupení tanečního kroužku 14.5. a 24.5. |
Poslední Lego kroužek - soutěž o vstupenky |
Závěrečné vystoupení kroužku orientálních tanců |
Vyhodnocení fotosoutěže ze Dne Země |
Krajské kolo McDonald's Cup - 3. místo |
LEGO kroužek I |
Kroužek vaření - piknik |
Poslední kroužek Hrátky s AJ 3. a 4. ročník |
Fotografie žáků ze Dne Země |
Cukrárna na Drdech - kroužek Vaření 2 |
Výtvarná výchova ve 3.A a 3.B |
Otevřená zahrada 5.B |
Recitační soutěž |
Tvořivá výchova 4.B a 5.B |
McDonald's cup 4.-5. třída 2.místo |
Florbal SBOŠ 3. místo |
McDonald's Cup 1.- 3. třídy 2. místo |
Turnaj ve vybíjené |
Pracovní výchova ve 3.B |
Kroužek vaření 2 - Pizzerie Akát |
Vaření - 5.A |
Anglický projektový den |
Kroužek keramiky - prvňáčci |
Ekoden |
Jarní dílničky |
Bystrouška - 1. třídy |
Vyhlášení výtvarné soutěže Moje zvířátko |
Turnaj ve vybíjené 4. a 5. tříd |
Karneval - 1. třídy |
Bystrouška - 3.B |
English Star - ZŠ Bakalova |
Kroužek keramika I - prvňáčci |
Hvězdárna 1. třídy |
EON Mise+ |
Vyhlášení soutěže v AJ English Jungle |
Soutěž Ovoce do škol |
Ekoolympiáda - vyhlášení |
Kroužek keramiky IV |
Lego kroužek I |
Lego kroužek II |
Kouzelník Šeklin |
Plavecké závody na ZŠ Jasanova |
Zimní turnaj ve stolním tenisu |
Zápis do 1. tříd |
Návštěva předškoláků z MŠ Žabka |
Novoroční florbalový turnaj |
Vánoční besídka 3.B |
Vánoční besídka 4.A |
Vánoční besídka 4.B |
Vánoční besídka 2.B a 2.C |
Vánoční besídka 1.B |
Vánoční koncert ZUŠ Fr. Jílka |
Tvořivá výchova 5.B |
Vánoční turnaj ve hře Dobble |
Bystrouška - 2.C |
Vánoční vystoupení tanečního kroužku |
Výstava betlémů - 1. třídy |
Adventní koncert v žebětínském kostele |
Vánoční dílničky |
Tvořivá výchova - 5.A |
Novoměstský turnaj ve florbale |
LEGO kroužek - předvánoční MILKA soutěž |
LEGO kroužek - návštěva R2D2 ze Star Wars |
Kroužek vaření - štrúdl |
Házená 3.-5. třída |
Mikulášský den |
Žákovský mikulášský koncert |
Bioskop - 2.A |
Turnaj v karate |
Žáci školy na Kometě |
Tvořivá výchova v komeťáckém |
Vyhlášení soutěže ve šplhu |
Tvořivá výchova - 4.B |
Florbal ČFBÚ - 2.místo |
Šplh - ZŠ Jasanová Brno - Jundrov |
Den brněnské Komety |
Bystrouška 3.A |
Bystrouška 3.B |
Vyhlášení HV soutěže a Bobříka informatiky |
Nekuřácký den |
Školní pěvecká soutěž |
Anthropos - 3.B |
Jak roste chléb - 3.A |
Zdravá pětka - 2. třídy |
2.A a 2.C v Bystroušce |
Jak se peče chléb - 1.B |
Sportovní odpoledne |
Podzimní deskohraní |
Halloween |
Koncert skupiny Marbo |
Ekvádor - 5.A |
Ekvádor - 5.B |
Den první pomoci |
Lego kroužek |
Klub deskových her |
Návštěva knihovny - 1.B |
Pasování prvňáčků |
Návštěva knihovny - 1.A |
Sportovní den na ZŠ Pavlovská |
Jak se peče chléb - 2.A |
Vyhlášení výtvarné soutěže |
Vaření v tvořivé výchově |
Jak se peče chléb - 2.B |
První plavání třeťáků |
Zahájení školního roku |