Rozloučení s páťáky |
Prázdninový florbalový turnaj |
Sobotní sportovní den |
Chorvatsko 2016 1.-5.třídy |
Sběr papíru a pomerančové kůry |
Hasík druháci |
Házená |
Hejtmanův pohár v minikopané 1.-3.třída 5.místo |
McDonald's cup A obvodní kolo 6. místo |
McDonald's cup B Krajské finále 1.místo |
McDonald's Cup B Městské finále 1. místo |
McDonald's cup B obvodní kolo 1.místo |
McDonald's cup B republikové finále 15. místo |
Nové Město na Moravě ŠVP 2. třídy |
Vila Tugendhat - 5.A |
ZOO 2.A |
ZŠ Lerchova fotbal a florbal 2x 1. místa |
4. třídy Empík - Závěrečná hodina |
4.A - FN Bohunice |
4.A Lipka - Půda není nuda |
4.B v brněnské ZOO |
Výlet prvňáčků na hrad Veveří |
Dopravní hřiště Pastviny 3.B |
3.B - Zoo Lešná |
Prvňáci v brněnské ZOO |
Dopravní hřiště Pastviny 3.A |
Šaškárna - 4. třídy |
Vila Tugendhat - 4.A |
Poslední páteční kroužek vaření |
ZOO Brno - 2.B |
CVČ Legato, Vaření na zahradě - 4.A |
Vyhodnocení Dne Země |
Taneční vystoupení |
Piknik - kroužek Vaření 3 |
LEGO kroužek - soutěž 1. ročník |
LEGO soutěž 2. a 3. ročník |
Májový koncert |
Házená 1.místo |
Mc Donald's Cup - 1. místo |
Den Země - páťáci |
Den Země - čtvrťáci |
Den Země - prvňáci |
Den Země - druháci |
Den Země - třeťáci |
Dopravní výchova 4. ročník |
Kroužek Vaření 3 - dorty |
Vyhodnocení soutěží z ČJ |
Soutěžní hodina vaření - 5. třídy |
Vyhlášení matematických soutěží |
Vyhlášení soutěže z ČJ |
Bubnování v kruhu |
Lego kroužky - Velikonoční tvoření |
Velikonoce 2016 |
Jarní dílničky |
Hodina AJ - Let's go shopping |
Velikonoce v Bystroušce - 1. třídy |
Velikonoce v Bystroušce - 3.A |
Vyhlášení sportovních soutěží |
Anglický projektový den |
English jungle - školní kolo |
Obvodní kolo v korfbalu, 2. a 3. třídy |
Vyhlášení výtvarné soutěže Zimní radovánky |
Únorový turnaj ve stolním tenise |
Valentýnské pečení |
Kouzelník Katonas |
TŘV - špinavá dílna - 5.B |
Závody v Plavání - ZŠ Jasanová -1.-3. ročník |
Zvířata v zimě (Lipka) 3.B |
Jak se peče chleba - 4.B |
Korfbal - školní kolo - 1. místo - 4.A I. skupina |
Korfbal - školní kolo - 1. místo - 5.A I. skupina |
3. místo - Jihomoravský kraj - Think Blue Cup |
Korfbal - 2.-3. třídy |
Zápis do 1. tříd |
Novoroční florbalový turnaj |
Sportovní vyhlášení - šplh, florbal |
Vojkůvka koncert |
Vánoční besídky ve třídách |
Předvánoční návštěva Wikylandu |
Vánoční vystoupení školního sboru na náměstí Svobody |
Kroužek Lego Technic |
Lego kroužek 1. ročník |
Lego kroužek 2. a 3. ročník |
Tvořivá výchova 5.B - Dílny |
Bystrouška Vánoce - 3.A |
Turnaj v deskových hrách |
Vánoční dílničky |
Dopravní výchova 4.A |
EON Mise+ 4. třídy |
Pěvecká soutěž |
Mikulášský den |
Vyhrané lístky na utkání Komety |
2.A Bystrouška - Vánoce |
Divadlo Slunečnice |
Florbal - Novoměstský pohár 2.místo |
Koncert ZUŠ Fr. Jílka |
Korfbal-turnaj na ZŠ Otevřená |
Městský turnaj v deskovkých hrách - Síť brněnských otevřených škol |
Šplh - Městské finále |
Nekuřácký den |
Zdravá snídaně - Projekt MZe |
Vyhlášení Bobříka informatiky |
AJ - The Turnip fairy tale - 1. třídy |
Pracovní výchova 3.A |
Halloween |
Výstava ovoce a zeleniny |
EON Mise+ 5.B |
Výuka plavání - 3.A |
Výuka plavání - 3.B |
EON Mise+ 2.B |
Lego kroužek 1. ročník |
Lego kroužek 2. a 3. ročník |
První kroužek Vaření II |
Školení dentální hygieny - 1. a 2. třídy |
Vyhlášení výtvarné soutěže na téma Podzim |
Návštěva Lamacenta - 4. třídy |
Koncert skupiny Marbo |
Prvňáčci v knihovně Jiřího Mahena |
Ukázková hodina korfbalu |
Foto z kroužků - florbal, judo a taneční kroužek |
Tvořivá výchova v 5. B - Big Shot - výroba přáníček |
Pasování prvňáčků |
Den první pomoci - 4. třídy |
První školní dny třídy 2.A |
První školní dny třídy 2.B |
Zahájení školního roku a slavnostní otevření nového víceúčelového hřiště |