Rozloučení s páťáky |
Sportovní odpoledne |
Vyhlášení sportovních soutěží |
McDonald's Cup - Finále města Brna - 4. místo |
4. A výlet do centra Brna |
Anglický projektový den |
EVVO program Hemžení - 4. A |
EVVO program Tonda obal na cestách |
Vyhlášení celoroční soutěže Empík cyklista - 4. B |
Hasík - 2. třídy |
Výlet 3. tříd do ZOO Lešná |
Škola v přírodě 2. třídy - Vrchovina |
Škola v přírodě 5. třídy - Karlov pod Pradědem |
ŠvP Igrane |
Dopravní hřiště - 2. třídy |
Bystrouška - 2. třídy |
Lipka - Život v rybníce - 5. ročník |
Vyhodnocení soutěží z VV, M a ČJ |
Výlet 5. tříd do Prahy |
Výuka AJ s rodilým mluvčím |
Den Země |
Jarní dílničky |
Zápis do 1. tříd |
Dopravní hřiště Pastviny - 5. třídy |
4. B v cirkusu LeGrando |
Velikonoce v Bystroušce - 3. třídy |
Den vody |
Vyhlášení školního kola AJ soutěže English Jungle |
Školní kolo v korfbalu |
Obvodní kolo korfbalu na ZŠ Laštůvkova |
Vyhodnocení výtvarné soutěže Požární ochrana očima dětí |
Korfbal 4. a 5. třídy |
Tělocvik na sněhu - druháci |
Beseda druháků s Františkem Zacharníkem |
Tělesná výchova 5. ročník, Omnikin-Kin Ball |
Novoroční florbalový turnaj |
Hasík - 2. třídy |
Vánoční besídky ve třídách |
Přednáška o Antarktidě |
Školní kolo pěvěcké soutěže + vyhodnocení |
Výstava betlémů |
Lego kroužky |
Vánoční koncert žáků ZUŠ Fr. Jílka |
Vánoční koncert v kostele sv. Bartoloměje |
Vánoční dílničky |
Mikulášský den |
Rozsvícení vánočního stromu |
Vyhodnocení šplhu |
Novoměstský pohár ve florbalu - 2. místo v městském kole + školní vyhlášení |
Vyhlášení Bobříka informatiky |
Den brněnské Komety |
Mezinárodní nekuřácký den |
Florbal ČEPS CUP (hoši í dívky) - 3. místo |
Šplh (obvodní kolo) - 2. místo |
Vyhlášení soutěže 100 let Československa |
Tvořivá výchova - 5. ročník |
Tvořivá výchova - 4. ročník |
Den první pomoci |
Halloween |
Jak roste chléb - 3. ročník |
Výstava ovoce a zeleniny |
Dopravní výchova 2. třídy |
Vyhlášení výtvarné soutěže 100 let Československa |
Výstava 100 let republiky |
Pasování prvňáčků |
Zahájení školního roku |