511 110 953
info@zszebetin.cz
// do not delete
Fotografie a logo školy

Kroužky ve školním roce 2023/2024

Online přihlašování do kroužků bude spuštěno 18. 9. 2023 ve 20:00 hod. a ukončeno bude 24. 9. 2023 ve 20:00 hod.
Přihlášky najdete v elektronické žákovské knížce: Ostatní moduly → Zápis na školní akce → Přehled akcí.
POZOR! K přihlašování do kroužků musíte použít prohlížeč (např. Chrome).
Jednotlivé kroužky se zobrazují jen žákům, pro které jsou určeny.
Kroužky mohou být už nyní v elektronické žákovské knížce viditelné, ale přihlásit půjdou až 18. 9. 2023 od 20:00 hod.
Pokud nemáte přístup do elektronické žákovské knížky, kontaktujte zástupce ředitele emailem: jurtik.martin@zszebetin.cz
Kroužky prosím plaťte na účet školy: 1346661329/0800 pod variabilním symbolem, který Vám přidělí vedoucí kroužku. Cena za kroužek je za období říjen-prosinec 2023.

Kromě níže uvedených kroužků můžete své dítě také přihlásit do aktivit, které v naší škole provozují externí organizace:
Zdravá záda pro děti - Leták ke stažení
Pilates - Leták ke stažení
Judo Brno
Judo 1.-2. třída ČTVRTEK v 15:30 hodin, úvodní trénink 21. 9., online přihláška na www.judo-brno.cz/prihlaska
Judo 3.-5. třída ÚTERÝ v 15:30 hodin, úvodní trénink 19. 9., online přihláška na www.judo-brno.cz/prihlaska
Cena 2 000,-/celý školní rok, přihlášení a více informací na stránkách organizace
Leták pro školy
Karate Fudokan
Stránky organizace

Přehled kroužků
Po Kreativ I (Lindušková)
Kroužek pro všechny děti, kteří rádi tvoří rukama. V kroužku budeme pracovat s látkou a šicím strojem, s jehlou a nití, barvami, přírodninami, dráty, korálky, proutím a s dalšími materiály a pomůckami.

1.-2. tř. 13:30-15:00 Cena: Kč
Místnost: 4.B
Út Keramika I (Vavřínová)
1.-2. tř. 13:00-14:30
Cena: 1 800 Kč
Místnost: Keramická dílna
Keramika II (Vavřínová)
3.-4. tř. 14:45-16:15
Cena: 1 800 Kč
Místnost: Keramická dílna
YLE Starters (Kalivodová)
4.-5. tř. 13:30-14:30
Cena: 700 Kč
Místnost: 6.C
Út Fun with english (Kaprálová)
Kroužek zaměřen na konverzaci v AJ, hry, skupinovou práci.

7. tř. 14:00-15:00
Cena: 1050 Kč
Místnost: 7.A
Lego I (Bažant)
1.-2. tř. 13:30-14:30
Cena: 900 Kč
Místnost: 4.C
Lego II (Bažant)
4.-5. tř. 14:45-15:45
Cena: 900 Kč
Místnost: 4.C
Út Klub deskových her (Staníčková)
1. tř. 13:30-14:30
Cena: Kč
Místnost: 1.B
Přípravka M I (Rusnoková)
9. tř. 14:00-15:00
Cena: Kč
Místnost: 9.B
St Zábavné tvoření (Vavřínová)
1.-2. tř. 13:00-14:30
Cena: 1 710 Kč
Místnost: Keramická dílna
Přípravka M II (Jurtíková)
9. tř. 15:10-16:10
Cena: 300 Kč
Místnost: 8.A
St Florbal I (Dubovov)
1.-3. tř. 13:30-14:30
Cena: 800 Kč
Místnost: Velká tělocvična
Florbal II - pokročilí (Ptáčník)
3.-5. tř. 14:30-15:30
Cena: 800 Kč
Místnost: Velká tělocvična
Přípravka ČJ I (Bažantová)
9. tř. 14:30-15:30
Cena: 800 Kč
Místnost: 9.B
St Pohybová příprava s Cirkusem LeGrando I (Smejkalová)
1.-3. tř. 13:30-14:30
Cena: 850 Kč
Místnost: Gymsál
Pohybová příprava s Cirkusem LeGrando II (Smejkalová)
4.-7. tř. 14:30-15:30
Cena: 850 Kč
Místnost: Gymsál
Zážitková fyzika (Stejskal)
7. tř. 14:30-15:30
Cena: 1 000 Kč
Místnost: Učebna fyziky
St Lego III (Bažant)
1.-3. tř. 13:30-14:30
Cena: 850 Kč
Místnost: 4.C
YLE Flyers (Kaprálová)
6.-7. tř. 14:00-15:00
Cena: 900 Kč
Místnost: 7.A
YLE Movers (Jurtíková)
5.-6. tř. 14:00-15:00
Cena: 400 Kč
Místnost: 8.A
Čt Keramika III (Vavřínová)
1.-2. tř. 13:00-14:30
Cena: 1 710 Kč
Místnost: Keramická dílna
Keramika IV (Vavřínová)
1.-4. tř. 14:45-16:15
Cena: 1 710 Kč
Místnost: Keramická dílna
Kreativ II (Lindušková)
Kroužek pro všechny děti, kteří rádi tvoří rukama. V kroužku budeme pracovat s látkou a šicím strojem, s jehlou a nití, barvami, přírodninami, dráty, korálky, proutím a s dalšími materiály a pomůckami.

3.-5. tř. 13:30-15:00
Cena: Kč
Místnost: 4.B
Čt Šachový kroužek (Ptáčník)
Kromě šachů budeme hrát i další deskové hry.

4.-7. tř. 14:00-15:00
Cena: 900 Kč
Místnost: 4.C
Přípravka ČJ II (Kašpárek)
9. tř. 14:30-15:30
Cena: 450 Kč
Místnost: 6.C
Volejbal (Křivánková)
Kroužek je zaměřen na mírně pokročilé dovednosti ve volejbalu + pokračování volejbalové techniky.

5.-6. tř. 14:00-15:00
Cena: 850 Kč
Místnost: Velká tělocvična
Jóga (Bažantová)
6.-9. tř. 14:30-15:30
Cena: 850 Kč
Místnost: gymsál


Tabulka s termíny kroužků

Den Kroužek (Vyučující) Termíny
PondělíKreativ I (Lindušková)8.1.,15.1.,29.1.,12.2.,19.2.,26.2.,4.3.,11.3.,18.3.,25.3.,15.4.,29.4.,6.5.,13.5.,20.5.,27.5.
ÚterýKeramika I (Vavřínová)9.1.,16.1.,23.1.,30.1.,13.2.,20.2.,27.2.,5.3.,12.3.,19.3.,26.3.,2.4.,9.4.,16.4.,23.4.,30.4.,7.5.,14.5.,21.5.,28.5.
ÚterýKeramika II (Vavřínová)9.1.,16.1.,23.1.,30.1.,13.2.,20.2.,27.2.,5.3.,12.3.,19.3.,26.3.,2.4.,9.4.,16.4.,23.4.,30.4.,7.5.,14.5.,21.5.,28.5.
ÚterýYLE Starters (Kalivodová)9.1.,16.1.,23.1.,30.1.,13.2.,20.2.,27.2.,5.3.,12.3.,19.3.,26.3.,2.4.,9.4.,16.4.
ÚterýLego I (Bažant)9.1.,16.1.,23.1.,30.1.,13.2.,20.2.,27.2.,5.3.,12.3.,19.3.,26.3.,2.4.,9.4.,16.4.,23.4.,30.4.,7.5.,21.5.
ÚterýLego II (Bažant)9.1.,16.1.,23.1.,30.1.,13.2.,20.2.,27.2.,5.3.,12.3.,19.3.,26.3.,2.4.,9.4.,16.4.,23.4.,30.4.,7.5.,21.5.
ÚterýFun with english (Kaprálová)9.1.,16.1.,23.1.,30.1.,13.2.,20.2.,27.2.,5.3.,12.3.,19.3.,26.3.,2.4.,9.4.,16.4.,23.4.,30.4.,7.5.,14.5.,21.5.
ÚterýKlub deskových her (Staníčková)
ÚterýPřípravka M I (Rusnoková)
StředaZábavné tvoření (Vavřínová)3.1.,10.1.,17.1.,24.1.,31.1.,14.2.,21.2.,28.2.,6.3.,13.3.,20.3.,27.3.,3.4.,10.4.,17.4.,24.4.,15.5.,22.5.,29.5.
StředaPřípravka M II (Jurtíková)14.2.,21.2.,28.2.,6.3.,13.3.,20.3.,27.3.,3.4.,10.4.
StředaFlorbal I (Dubovov)10.1.,17.1.,24.1.,31.1.,14.2.,21.2.,6.3.,13.3.,20.3.,27.3.,3.4.,10.4.,17.4.,24.4.,15.5.,22.5.
StředaFlorbal II - pokročilí (Ptáčník)10.1.,17.1.,24.1.,31.1.,14.2.,21.2.,28.2.,6.3.,13.3.,20.3.,27.3.,3.4.,10.4.,17.4.,24.4.,22.5.
StředaPřípravka ČJ I (Bažantová)3.1.,10.1.,17.1.,24.1.,31.1.,14.2.,21.2.,28.2.,6.3.,13.3.,20.3.,27.3.,3.4.,10.4.,17.4.,24.4.
StředaPohybová příprava s Cirkusem LeGrando I (Smejkalová)10.1.,17.1.,24.1.,14.2.,21.2.,28.2.,6.3.,13.3.,20.3.,27.3.,3.4.,10.4.,17.4.,24.4.,15.5.,22.5.
StředaPohybová příprava s Cirkusem LeGrando II (Smejkalová)10.1.,17.1.,24.1.,14.2.,21.2.,28.2.,6.3.,13.3.,20.3.,27.3.,3.4.,10.4.,17.4.,24.4.,15.5.,22.5.
StředaZážitková fyzika (Stejskal)10.1.,17.1.,24.1.,14.2.,21.2.,28.2.,6.3.,13.3.,20.3.,27.3.,3.4.,10.4.,17.4.,24.4.,15.5.,22.5.
StředaLego III (Bažant)3.1.,10.1.,17.1.,24.1.,31.1.,14.2.,21.2.,28.2.,6.3.,13.3.,20.3.,27.3.,3.4.,10.4.,17.4.,24.4.,22.5.
StředaYLE Movers (Jurtíková)14.2.,21.2.,28.2.,6.3.,13.3.,20.3.,27.3.,3.4.,10.4.,17.4.
StředaYLE Flyers (Kaprálová)10.1.,17.1.,24.1.,31.1.,14.2.,21.2.,28.2.,6.3.,13.3.,20.3.,27.3.,3.4.,10.4.,17.4.,24.4.,15.5.
ČtvrtekKeramika III (Vavřínová)4.1.,11.1.,18.1.,25.1.,15.2.,22.2.,29.2.,7.3.,14.3.,21.3.,4.4.,11.4.,18.4.,25.4.,2.5.,9.5.,16.5.,23.5.,30.5.
ČtvrtekKeramika III (Vavřínová)4.1.,11.1.,18.1.,25.1.,15.2.,22.2.,29.2.,7.3.,14.3.,21.3.,4.4.,11.4.,18.4.,25.4.,2.5.,9.5.,16.5.,23.5.,30.5.
ČtvrtekKreativ II (Lindušková)11.1.,18.1.,25.1.,15.2.,22.2.,29.2.,7.3.,14.3.,21.3.,4.4.,18.4.,25.4.,9.5.,16.5.,23.5.,30.5.
ČtvrtekŠachový kroužek (Ptáčník)4.1.,11.1.,18.1.,25.1.,1.2.,15.2.,22.2.,29.2.,7.3.,14.3.,21.3.,4.4.,11.4.,18.4.,25.4.,2.5.,9.5.,23.5.
ČtvrtekPřípravka ČJ II (Kašpárek)11.1.,18.1.,25.1.,1.2.,15.2.,22.2.,29.2.,7.3.,14.3.
PátekVolejbal (Křivánková)5.1.,12.1.,19.1.,26.1.,16.2.,23.2.,1.3.,8.3.,15.3.,22.3.,5.4.,12.4.,19.4.,26.4.,3.5.,10.5.,17.5.
PátekJóga (Bažantová)5.1.,12.1.,19.1.,26.1.,16.2.,23.2.,1.3.,8.3.,15.3.,22.3.,5.4.,12.4.,19.4.,26.4.,3.5.,10.5.,17.5.

Loga školy

Naši partneři

Férová škola

Evropský sociální fond

Cambridge Assessment

Stránky města Brna

Síť brněnských otevřených škol

Rodiče vítání

ÚMČ Žebětín

Filozofická fakulta Masarykovy univerzity

Kontaktní informace

Základní škola Brno, Otevřená 20a, příspěvková organizace
IČO: 49466208
IZO: 600108465

Otevřená 986/20a
64100 Brno-Žebětín
Telefon: 511 110 953
Email: info@zszebetin.cz
Číslo účtu: 1346661329/0800 (Česká spořitelna)
ID datové schránky: v2smjya

Rychlé odkazy

Kontakty

Povinně zveřejňované informace

Prohlášení o přístupnosti

GDPR

Ochrana oznamovatelů

Přihlašování obědů

Elektronická žákovská knížka

Přihlášení ke školnímu emailu

Správce webu: Martin Jurtík
TOPlist