// do not delete

Logická olympiáda
Krajské kolo - M. Slováček (46. místo) Diplom M. Slováček
Mateso (5. třídy)
Školní kolo: 1. místo: M. Slováček, O. Stanislav, R. Mikluš, 2. místo: Š. Kunetka, F. Kozel, Š. Černý, J. Rujzl, 3. místo: M. Pokorný, A. Ptáček
Městské kolo (úspěšní řešitelé): J. Rujzl, Š. Černý, Š. Kunetka, Marek Pokorný, Matouš Slováček
Matematický klokan - školní kolo
Cvrček (2.-3. třídy): 1. místo: H. Svoboda, A. Burianová, 2. místo: K. Vaňková, A. Vaňková, 3. místo: E. Pilná
Klokánek (4.-5. třídy): 1. místo: A. Havlíčková, 2. místo: B. Nováková, 3. místo: M. Pokorný
Benjamín (6. třídy): 1. místo: P. Macháček, N. Weber, 2. místo: O. Lukáš, 3. místo: L. Vrátníčková
Matematický klokan - celostátní kolo
Klokánek (4.-5. třídy): 1. místo: A. Havlíčková Diplom A. Havlíčková
Pangea
Školní kolo - 4. třídy: 1. místo: V. Mikuláš, 2. místo: E. Ludíková, 3. místo: M. Vašík
Školní kolo - 5. třídy: 1. místo: Š. Kunetka
Školní kolo - 6. třídy: 1. místo: J. Caha, O. Lukáš

Český jazyk
Babylon (školní kolo - 5. třídy) - A. Havlíčková (1. místo + postup do městského kola), M. Slováček (2. místo + postup do městského kola), J. Rujzl (3. místo)
Recitační soutěž (školní kolo - 1. třídy) - R. Krošláková (1. místo), A. Havlíčková (2. místo), R. Šumová a J. Opluštil (3. místo)
Recitační soutěž (školní kolo - 2. třídy) - B. Maarová (1. místo), R. Vašíková (2. místo), S. Popelková a R. Pospíšilová (3. místo), M. Proks (čestné uznání za vlastní autorskou tvorbu)
Recitační soutěž (školní kolo - 3. třídy) - D. Pernicová (1. místo), N. Pavlasová (2. místo), K. Pallichová (3. místo)
Recitační soutěž (školní kolo - 4. třídy) - S. Chromá (1. místo), C. Pospíšil (2. místo), A. Bartoňková (3. místo)
Recitační soutěž (školní kolo - 5. třídy) - A. Havlíčková (1. místo), T. Urban (2. místo), K Manhalterová (3. místo)
Diplom A. Havlíčková

Výtvarná výchova
Požární ochrana očima dětí (školní kolo - 1. a 2. třída) - R. Vašíková (1. místo), V. Valovikova (2. místo), E. Sychrová (3. místo)
Požární ochrana očima dětí (školní kolo - 3. až 5. třída) - N. Bradíková (1. místo), Š. Jelínková (2. místo), I. Mikšíková (3. místo)
Požární ochrana očima dětí (městské kolo) - P. Vaňková (1. místo)
Požární ochrana očima dětí (městské kolo: Kategorie ZŠ 1) - R. Vašíková (2. místo), V. Valovikova (3. místo)
Požární ochrana očima dětí (městské kolo: Kategorie ZŠ 2) - Š. Jelínková (1. místo), N. Bradíková (2. místo), I. Mikšíková (čestné uznání)

Evropský sociální fond

Cambridge Assessment