511 110 953
info@zszebetin.cz
// do not delete
Fotografie a logo školy

Naše úspěchy

Úspěchy ve školním roce 2023/2024

Český jazyk
Recitační soutěž pro 2. stupeň (školní kolo):
6. třídy: Emily Richterová (1. místo), Adéla Nejedlá (2. místo), Viktor Mrkvica (3. místo)
7. třídy: Ctibor Pospíšil (1. místo), Jiří Raclavský (2. místo), Nela Brtníková (3. místo)
8. třídy: Tereza Musilová (1. místo), Libuše Goláňová (2. místo), Simona Hobzová (3. místo)
9. třídy: Lenka Buberníková (1. místo), Veronika Nejedlá (2. místo), Hana Gajdošíková (3. místo)

Babylon (městské kolo - 5. třídy) - Anna Mária Šindelářová (2. místo), Rozálie Vašíková (4. místo), Vojtěch Patočka (5. místo)
Babylon (městské kolo - 6.-7. třídy) - Vojtěch Žejdl (2. místo), Michaela Vacková (5. místo), Karolína Obrovská (7. místo)

Anglický jazyk
Městské kolo English Jungle pro 1. stupeň:
1. místo - Marie Malenovská
Diplom

Matematika
Mateso (městské kolo) - Rozálie Vašíková (3. místo)
(postup do okresního kola) Pythagoriada 7. třídy (úspěšní řešitelé) - Ludíková Eliška (5. místo v městském kole), Boháčová Ester
Pythagoriada 8. třídy (úspěšní řešitelé) - Brabec Jan (5. místo v městském kole), Mikluš Roman (postup do okresního kola), Ruschke Daniel, Miškelová Barbora, Neumanová Tereza
Pythagoriada 9. třídy (úspěšní řešitelé) - Kalendová Lucie (postup do okresního kola), Báca Tomáš (postup do okresního kola), Píška Eduard, Hájek Ondřej, Lukáš Ondřej, Florová Sofie

Informatika
Bobřík informatiky (kategorii Mini - 4. třída) - 22 úspěšných řešitelů
4. třídy:
1. místo (157 bodů) - B. Mauerová, J. Vostrejž
2. místo (156 bodů) - M. Herrndorff
3. místo (145 bodů) - V. Vrba
Bobřík informatiky (kategorii Benjamin - 5.-6. třída) - 48 úspěšných řešitelů
5. třídy:
1. místo (201 bodů) - H. Svoboda
2. místo (169 bodů) - M. Proks
3. místo (157 bodů) - V. Patočka
6. třídy:
1. místo (165 bodů) - D. Bronson
2. místo (157 bodů) - I. Petkovski
3. místo (154 bodů) - V. Štěrba
Bobřík informatiky (kategorii Kadet - 7.-8. třída) - 36 úspěšných řešitelů
7. třídy:
1. místo (177 bodů) - J. Opluštil
2. místo (162 bodů) - C. Pospíšil, O. Latala
3. místo (156 bodů) - J. Raclavský
8. třídy:
1. místo (157 bodů) - D. Holčák, F. Kozel, M. Slováček
2. místo (153 bodů) - V. Kamelander
3. místo (150 bodů) - T. Urban
Bobřík informatiky (kategorii Kadet - 9. třída) - 7 úspěšných řešitelů
9. třídy:
1. místo (180 bodů) - M. Křetínský
2. místo (152 bodů) - H. Sekyrová
3. místo (132 bodů) - S. Kašpar

Tělesná výchova
ČEPS cup 2023 ve florbalu (okresní kolo) - 2. místo
Oskar Latala, Lukáš Pavlíček, Vítězslav Klusáček, (brankář) Jakub Puchner, Patrik Hronek, David Páviš, Maxmilián Kudláček, Jan Reichard
Plavecké závody SBOŠ (městské kolo)
Smíšená štafeta 3.-4. třída - 3. místo

Obvodní kolo ve vybíjené - 2. místo Fotogalerie

Tradiční karate
MS - Srbsko 2023
Stropek Hanuš 2. místo - disciplína kumite tým tradiční, kadet
Jabandžiev Adam 3. místo - disciplína kata tým tradiční, děti C
Ludíková Eliška 3. místo - disciplína kata sportovní, děti D
Musil Vincent 3. místo - disciplína kata tým tradiční, děti C
Vašíková Rozálie 3. místo - disciplína kata tradiční, děti C
Dyčková Anna, Kučera Matěj, Náhlíková Anna, Pallichová Kateřina, Zelený Jan 3. místo - disciplína kihon tradiční, děti C
Staníček Martin (older senior) 1. místo - disciplína kata tým tradiční, older senior
Staníček Martin (older senior) 1. místo - disciplína enbu muž - muž, older senior
Další info na stránkách OSPPRTK

Zeměpis
Postup do krajského kola v zeměpisné olympiádě: Kateřina Pallichová, Ctibor Pospíšil, Štěpán Kunetka

Výtvarná výchova
Požární ochrana očima dětí a mládeže
Umístění v okresním kole:
1. kategorie: 1. místo – Simona Nováková
2. kategorie: 1. místo – Jan Holešovský, 3. místo – Kryštof Kalich
3. kategorie: 2. místo – Anděla Pospíšilová


Loga školy

Naši partneři

Férová škola

Evropský sociální fond

Cambridge Assessment

Stránky města Brna

Síť brněnských otevřených škol

Rodiče vítání

ÚMČ Žebětín

Filozofická fakulta Masarykovy univerzity

Kontaktní informace

Základní škola Brno, Otevřená 20a, příspěvková organizace
IČO: 49466208
IZO: 600108465

Otevřená 986/20a
64100 Brno-Žebětín
Telefon: 511 110 953
Email: info@zszebetin.cz
Číslo účtu: 1346661329/0800 (Česká spořitelna)
ID datové schránky: v2smjya

Rychlé odkazy

Kontakty

Povinně zveřejňované informace

Prohlášení o přístupnosti

GDPR

Ochrana oznamovatelů

Přihlašování obědů

Elektronická žákovská knížka

Přihlášení ke školnímu emailu

Správce webu: Martin Jurtík
TOPlist