ISIC Školák

Naše škola vydává svým žákům mezinárodní žákovský průkaz ISIC Školák.

Tento průkaz je především identifikačním dokladem, který potvrzuje totožnost žáka a jeho příslušnost k naší škole. Při objednání průkazu přes školu je cena průkazu 350 Kč na celou dobu platnosti (až 5 let od vydání, omezeno dobou docházky na naši základní školu).

Veškeré informace ohledně karty a poskytovaných slevách najdete na webové stránce www.isic.cz

Jaké jsou výhody průkazu ISIC Školák?

1. ISIC Školák je akceptován v řadě institucí a ve veřejné dopravě jako potvrzení věku žáka.
  2. Na žáka i celou rodinu čeká spousta benefitů po celém světě. ISIC je platný ve skoro 130 zemích a lze jej využít na více než 25 000 místech.
  3. V ČR se držitelé průkazu můžou těšit na tisíce slev.
  4. Průkaz, který vydává naše škola, může sloužit také jako čipová karta do školní jídelny.
  5. Digitální verze průkazu a všechny výhody ISIC Školák vždy po ruce díky mobilní aplikaci ALIVE APP.

Jak si průkaz objednat?

• Vyplněnou a podepsanou žádost o vydání průkazu pošlete po dítěti třídnímu učiteli/třídní učitelce nebo panu učiteli Mgr. Martinu Zlatošovi.
  • Zašlete elektronicky dokladovou fotografii žáka (Lze vyfotit i například mobilním telefonem u bílé stěny. Fotografii nemusíte nijak ořezávat.) Uveďte jméno a příjmení žáka a třídu.
  • Platbu 350 Kč proveďte na účet školy 1346661329/0800. Do zprávy pro příjemce uveďte "ISIC jméno a příjmení, třída" (například: ISIC Jan Novák, 1.A). Pokud provedete platbu na účet školní jídelny, bude žákům navýšen kredit na obědy.
  • Hromadné objednávání probíhá čtvrtletně (pouze zaplacených karet). V případě většího zájmu (ne jednotlivé kusy) může být objednávka vyřízena rychleji.
Žádost o vystavení průkazu ISIC Školák ve formátu pdf